Odbojkaški kamp Poreč

HealthCard
NOVOSTI

U gradskom derbiju slavile Mladostašice

Odbojkašice HAOK Mladosti Proenergy u sklopu 10. kola superlige odigrale su gradski derbi u kojem su uvjerljivo slavile protiv ekipe OK Olimpik s rezultatom 3-0 (25:9, 25:17, 25:15).

Unatoč pobjedama u posljednjih nekoliko utakmica i sa željom da tako nastave odbojkašice Olimpika jednostavno danas nisu imale nikakve šanse protiv raspoloženih Mladostašica. Prvi set sastav sa Save uvjerljivo osvaja dopustivši svojim protivnicama svega devet poena. U nastavku su gošće probale zaprijetiti međutim na sve te pokušaje igračice trenera Ivaniševića imale su odgovor.

Ipak je na terenu bila vidljiva razlika u kvaliteti koja je apsolutno na strani ekipe Mladosti koja je i danas pokazala zašto se trenutno nalaze na čelu prvenstvene ljestvice sa 30 osvojenih bodova iz deset utakmica gdje su pritom izgubile samodva seta.

U utorak 12.12.2017. godine odbojkašice Mladosti Proenergy putuju u Aesch (Švicarska) na prvu utakmicu 1/16 CEV Challenge Cup-a gdje će igrati protiv odbojkašica Sm'AESCH Pfeffingen. Utakmica je na rasporedu u srijedu 13.12.2017. godine s početkom u 20 sati.