Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
Prvenstvo sportskih škola - dječaci (2017./2018.)
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ A. CESARCA 1 1 0 3 0 45 18 2.5000 3
2. OŠ M. DRŽIĆA 1 0 1 0 3 0.0000 18 45 0.4000 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OŠ A. CESARCA - OŠ M. DRŽIĆA 3:0 (15:3,15:7,15:8)
Prvenstvo sportskih škola 2017/2018 - dječaci (2017./2018.)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ M. LOVRAKA 2 2 0 5 1 5.0000 86 57 1.5088 5
2. OŠ T. BREZOVAČKOG 2 1 1 4 2 2.0000 73 78 0.9359 4
3. OŠ CVJETNO NASELJE 2 0 2 0 6 0.0000 66 90 0.7333 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OŠ CVJETNO NASELJE - 0 -
2. OŠ M. LOVRAKA - OŠ T. BREZOVAČKOG 2:1 (11:15,15:5,15:8)
2. kolo
3. 0 - OŠ T. BREZOVAČKOG -
4. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ M. LOVRAKA 0:3 (12:15,8:15,9:15)
3. kolo
5. OŠ M. LOVRAKA - 0 -
6. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ CVJETNO NASELJE 3:0 (15:13,15:12,15:12)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ G. KRKLECA 1 1 0 3 0 45 26 1.7308 3
2. OŠ BRAĆE RADIĆ 1 0 1 0 3 0.0000 26 45 0.5778 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. OŠ BRAĆE RADIĆ - OŠ G. KRKLECA 0:3 (13:15,3:15,10:15)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ B. KAŠIĆA 2 2 0 4 2 2.0000 84 61 1.3770 4
2. OŠ I. MEŠTROVIĆA 2 1 1 3 3 1.0000 66 77 0.8571 3
3. OŠ MEDVEDGRAD 2 0 2 2 4 0.5000 71 83 0.8554 2
Gala - male lopte
1. kolo
1. OŠ B. KAŠIĆA - 0 -
2. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ I. MEŠTROVIĆA 1:2 (11:15,11:15,15:9)
2. kolo
3. 0 - OŠ I. MEŠTROVIĆA -
4. OŠ B. KAŠIĆA - OŠ MEDVEDGRAD 2:1 (15:10,15:9,14:15)
3. kolo
5. OŠ MEDVEDGRAD - 0 -
6. OŠ I. MEŠTROVIĆA - OŠ B. KAŠIĆA 1:2 (15:10,4:15,8:15)
Plasman od 1. do 8. mjesta
Gala - dodir pobjede
ČETVRTFINALE
7. OŠ A. CESARCA - OŠ T. BREZOVAČKOG 2:1 (15:12,11:15,15:14)
8. OŠ M. LOVRAKA - OŠ M. DRŽIĆA 3:0 (15:3,15:5,15:5)
9. OŠ G. KRKLECA - OŠ I. MEŠTROVIĆA 2:1 (15:4,15:10,7:15)
10. OŠ B. KAŠIĆA - OŠ BRAĆE RADIĆ 2:1 (8:15,15:0,15:0)
Plasman od 1. do 4. mjesta
Gala - male lopte
POLUFINALE
11. OŠ A. CESARCA - OŠ G. KRKLECA 2:1 (15:8,9:15,15:6)
12. OŠ M. LOVRAKA - OŠ B. KAŠIĆA 2:1 (15:12,15:12,10:15)
ZA TREĆE MJESTO
13. OŠ G. KRKLECA - OŠ B. KAŠIĆA 2:1 (15:10,15:10,12:15)
FINALE
14. OŠ A. CESARCA - OŠ M. LOVRAKA 2:1 (15:7,15:9,7:15)
Plasman od 5. do 10. mjesta
POLUFINALE
11. OŠ T. BREZOVAČKOG - OŠ I. MEŠTROVIĆA 3:0 (15:5,15:8,15:8)
12. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ BRAĆE RADIĆ 0:0 (bez borbe)
ZA DEVETO MJESTO
13. OŠ CVJETNO NASELJE - OŠ MEDVEDGRAD 1:2 (15:14,0:15,0:15)
ZA SEDMO MJESTO
14. OŠ I. MEŠTROVIĆA - 0 3:0 (bez borbe)
ZA PETO MJESTO
15. OŠ T. BREZOVAČKOG - 0 3:0 (bez borbe)
    zadnja promjena: 16. listopada 2018., 14,41
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se