Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
NATJECANJA  
 
Prvenstvo sportskih škola - djevojčice (2017./2018.)
Skupina A
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ BOROVJE 2 2 0 5 1 5.0000 87 50 1.7400 5
2. OŠ P. MIŠKINE 2 1 1 4 2 2.0000 81 59 1.3729 4
3. OŠ MEDVEDGRAD 2 0 2 0 6 0.0000 31 90 0.3444 0
Gala - male lopte
1. kolo
1. OŠ P. MIŠKINE - 0 -
2. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ BOROVJE 0:3 (3:15,7:15,4:15)
2. kolo
3. 0 - OŠ BOROVJE -
4. OŠ P. MIŠKINE - OŠ MEDVEDGRAD 3:0 (15:3,15:8,15:6)
3. kolo
5. OŠ MEDVEDGRAD - 0 -
6. OŠ BOROVJE - OŠ P. MIŠKINE 2:1 (15:7,12:15,15:14)
Prvenstvo sportskih škola 2017/2018 - djevojčice (2017./2018.)
Skupina B
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ BANA J. JELAČIĆA 2 2 0 5 1 5.0000 88 51 1.7255 5
2. OŠ M. LOVRAKA 2 1 1 3 3 1.0000 71 67 1.0597 3
3. OŠ N. TESLE 2 0 2 1 5 0.2000 40 81 0.4938 1
Gala - male lopte
1. kolo
1. OŠ N. TESLE - 0 -
2. OŠ M. LOVRAKA - OŠ BANA J. JELAČIĆA 1:2 (6:15,15:13,14:15)
2. kolo
3. 0 - OŠ BANA J. JELAČIĆA -
4. OŠ N. TESLE - OŠ M. LOVRAKA 1:2 (15:6,4:15,5:15)
3. kolo
5. OŠ M. LOVRAKA - 0 -
6. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ N. TESLE 3:0 (15:2,15:9,15:5)
Skupina C
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ KRALJA TOMISLAVA 2 1 1 4 2 2.0000 81 58 1.3966 4
2. OŠ M. DRŽIĆA 2 2 0 4 2 2.0000 73 59 1.2373 4
3. OŠ PREČKO 2 0 2 1 5 0.2000 50 87 0.5747 1
Gala - male lopte
1. kolo
1. OŠ M. DRŽIĆA - 0 -
2. OŠ PREČKO - OŠ KRALJA TOMISLAVA 0:3 (11:15,8:15,8:15)
2. kolo
3. 0 - OŠ KRALJA TOMISLAVA -
4. OŠ M. DRŽIĆA - OŠ PREČKO 2:1 (15:3,12:15,15:5)
3. kolo
5. OŠ PREČKO - 0 -
6. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ M. DRŽIĆA 1:2 (8:15,15:1,13:15)
Skupina D
  EKIPA UTAKMICE SETOVI POENI BODOVI
  uk. dob. izg. dob. izg. kol. dob. izg. kol.
1. OŠ I. FILIPOVIĆA 2 2 0 5 1 5.0000 81 31 2.6129 5
2. OŠ MALEŠNICA 2 1 1 4 2 2.0000 74 43 1.7209 4
3. OŠ OTOK 2 0 2 0 6 0.0000 9 90 0.1000 0
Gala - dodir pobjede
1. kolo
1. OŠ MALEŠNICA - 0 -
2. OŠ I. FILIPOVIĆA - OŠ OTOK 3:0 (15:2,15:0,15:0)
2. kolo
3. 0 - OŠ OTOK -
4. OŠ MALEŠNICA - OŠ I. FILIPOVIĆA 1:2 (3:15,15:6,11:15)
3. kolo
5. OŠ I. FILIPOVIĆA - 0 -
6. OŠ OTOK - OŠ MALEŠNICA 0:3 (7:15,0:15,0:15)
Plasman od 1. do 8. mjesta
Gala - male lopte
ČETVRTFINALE
7. OŠ BOROVJE - OŠ M. LOVRAKA 2:1 (15:1,7:15,15:14)
8. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ P. MIŠKINE 3:0 (15:2,15:7,15:6)
9. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ MALEŠNICA 0:3 (11:15,9:15,14:15)
10. OŠ I. FILIPOVIĆA - OŠ M. DRŽIĆA 2:1 (12:15,15:11,15:14)
Plasman od 1. do 4. mjesta
Gala - male lopte
POLUFINALE
11. OŠ BOROVJE - OŠ MALEŠNICA 1:2 (7:15,15:13,7:15)
12. OŠ BANA J. JELAČIĆA - OŠ I. FILIPOVIĆA 0:3 (11:15,9:15,12:15)
ZA TREĆE MJESTO
13. OŠ BOROVJE - OŠ BANA J. JELAČIĆA 1:2 (13:15,15:10,12:15)
FINALE
14. OŠ MALEŠNICA - OŠ I. FILIPOVIĆA 2:1 (15:14,12:15,15:13)
Plasman od 5. do 8. mjesta
POLUFINALE
11. OŠ M. LOVRAKA - OŠ KRALJA TOMISLAVA 2:1 (12:15,15:6,15:7)
12. OŠ P. MIŠKINE - OŠ M. DRŽIĆA 2:1 (15:5,15:5,8:15)
ZA SEDMO MJESTO
13. OŠ KRALJA TOMISLAVA - OŠ M. DRŽIĆA 3:0 (15:2,15:8,15:3)
ZA PETO MJESTO
14. OŠ M. LOVRAKA - OŠ P. MIŠKINE 1:2 (4:15,15:12,10:15)
Plasman od 9. do 12. mjesta
POLUFINALE
11. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ N. TESLE 2:1 (3:15,15:0,15:0)
12. OŠ PREČKO - OŠ OTOK 2:1 (15:3,15:4,7:15)
ZA 11. MJESTO
13. OŠ N. TESLE - OŠ OTOK 1:2 (15:7,12:15,11:15)
ZA DEVETO MJESTO
14. OŠ MEDVEDGRAD - OŠ PREČKO 0:3 (8:15,9:15,3:15)
    zadnja promjena: 17. rujna 2018., 17,08
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se