Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK 4
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina C
1. kolo (1. listopada 2017.)
3. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 3 1:2 (2:15,12:15,15:13)
1. sudac: Petra Vizner                
 
2. kolo (1. listopada 2017.)
5. OK OLIMPIK 7 - OK OLIMPIK 4 3:0 (15:8,15:9,15:11)
1. sudac: Petra Vizner                
 
3. kolo (1. listopada 2017.)
8. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 7 3:0 (15:7,15:0,15:0)
1. sudac: Petra Vizner                
 
4. kolo (26. studenog 2017.)
12. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 4 2:1 (14:15,15:8,15:7)
1. sudac: Petra Vizner                
 
5. kolo (26. studenog 2017.)
13. OK OLIMPIK 4 - OK MEDVEŠČAK 3 1:2 (4:15,15:14,12:15)
1. sudac: Alka Bešker                
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Plasman od 9. do 16. mjesta
1. kolo
3. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 4 2:1 (14:15,15:8,15:7)
2. kolo (21. siječnja 2018.)
6. OK OLIMPIK 4 - ŽOK TOPLICE 2 1:2 (15:4,2:15,14:15)
1. sudac: Borna Maršanić                
 
3. kolo (21. siječnja 2018.)
12. OK OLIMPIK 5 - OK OLIMPIK 4 1:2 (10:15,15:11,3:15)
1. sudac: Borna Maršanić                
 
4. kolo (11. ožujka 2018.)
13. OK OLIMPIK 9 - OK OLIMPIK 4 0:3 (14:15,0:15,0:15)
1. sudac: Fran Rukavina                
 
5. kolo (11. ožujka 2018.)
20. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 9 0:3 (2:15,14:15,7:15)
1. sudac: Fran Rukavina                
 
6. kolo (8. travnja 2018.)
22. OK NEBO - OK OLIMPIK 4 3:0 (15:5,15:12,15:11)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
7. kolo (8. travnja 2018.)
27. OK OLIMPIK 4 - OK DINAMO 6 1:2 (15:14,6:15,12:15)
1. sudac: Magdalena Marita Rupčić                
 
 
    zadnja promjena: 21. lipnja 2018., 12,52
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se