Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK 3
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina B
1. kolo (1. listopada 2017.)
3. OK OLIMPIK 3 - ŽOK TOPLICE 2:1 (15:7,15:13,5:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
2. kolo (1. listopada 2017.)
5. OK DINAMO 4 - OK OLIMPIK 3 0:3 (5:15,0:15,0:15)
1. sudac: Martina Josić                
 
3. kolo (1. listopada 2017.)
8. OK OLIMPIK 3 - OK OLIMPIK 8 2:1 (15:3,15:13,13:15)
1. sudac: Fran Rukavina                
 
4. kolo (26. studenog 2017.)
12. OK DINAMO 6 - OK OLIMPIK 3 0:3 (12:15,4:15,10:15)
1. sudac: Antica Nižić                
 
5. kolo (26. studenog 2017.)
13. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 9 2:1 (11:15,15:0,15:4)
1. sudac: Petra Vizner                
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Plasman od 1. do 8. mjesta
1. kolo
2. OK OLIMPIK 3 - ŽOK TOPLICE 2:1 (15:7,15:13,5:15)
2. kolo (21. siječnja 2018.)
8. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 3 2:1 (8:15,15:9,15:14)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
3. kolo (21. siječnja 2018.)
9. OK OLIMPIK 3 - OK MEDVEŠČAK 2 2:1 (15:14,15:10,11:15)
1. sudac: Azra Šarčević                
 
4. kolo (11. ožujka 2018.)
16. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 3 3:0 (15:2,15:8,15:9)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
5. kolo (11. ožujka 2018.)
18. OK DINAMO 2 - OK OLIMPIK 3 0:3 (11:15,12:15,8:15)
1. sudac: Fran Rukavina                
 
6. kolo (8. travnja 2018.)
23. OK OLIMPIK 3 - OK DINAMO 8 1:2 (14:15,15:10,11:15)
1. sudac: Magdalena Marita Rupčić                
 
7. kolo (8. travnja 2018.)
27. OK OLIMPIK 7 - OK OLIMPIK 3 1:2 (5:15,10:15,15:6)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
 
    zadnja promjena: 10. lipnja 2018., 22,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se