Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK FORESTA
  Klub: OK FORESTA
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Šime Kumanović - predsjednik 098/ 314 735
 
Prvenstvo Zagreba - mlađe kadetkinje
1. kolo (22. listopada 2017.)
1. OK FORESTA - OK MEDVEŠČAK 0:2 (16:25,21:25)
1. sudac: Denis Vujičić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Ivana Pjevač
 
2. kolo (22. listopada 2017.)
12. OK FORESTA - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:20,25:14)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Petra Vizner        
 
3. kolo (12. studenog 2017.)
14. HAOK MLADOST - OK FORESTA 2:0 (25:20,25:6)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Anja Toplek
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
23. OK FORESTA - 0 -
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
27. OK NOVI ZAGREB - OK FORESTA 0:2 (10:25,11:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Ivana Pjevač
 
6. kolo (17. prosinca 2017.)
34. OK FORESTA - OK DINAMO 2:0 (25:23,25:17)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Anja Toplek
 
7. kolo (17. prosinca 2017.)
40. OK DON BOSCO - OK FORESTA 2:0 (26:24,25:8)
1. sudac: Eva Hoyt-Nikolić     2. sudac: Alka Bešker     zapisničar: Neven Marković
 
8. kolo (17. prosinca 2017.)
45. OK FORESTA - OK OLIMPIK 1:2 (25:17,2:25,6:15)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Neven Marković     zapisničar: Eva Hoyt-Nikolić
 
9. kolo (11. veljače 2018.)
53. OK MULTIBIBUS - OK FORESTA 0:2 (5:25,3:25)
1. sudac: Nives Dilberović     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Azra Šarčević
 
10. kolo (11. veljače 2018.)
56. OK FORESTA - OK FENIKS 2:0 (25:5,25:8)
1. sudac: Nives Dilberović     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Azra Šarčević
 
11. kolo (11. veljače 2018.)
66. HAOK AKADEMIČAR - OK FORESTA 0:2 (5:25,8:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Lucija Prižmić     zapisničar: Martina Josić
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
2. OK OLIMPIK - OK FORESTA 2:1 (17:25,25:2,15:6)
2. kolo
5. OK FORESTA - OK DON BOSCO 0:2 (24:26,8:25)
3. kolo
9. OK DINAMO - OK FORESTA 0:2 (23:25,17:25)
4. kolo
10. OK MEDVEŠČAK - OK FORESTA 2:0 (25:16,25:21)
5. kolo
15. OK FORESTA - HAOK MLADOST 0:2 (20:25,6:25)
6. kolo (4. ožujka 2018.)
17. OK FORESTA - OK OLIMPIK 0:2 (17:25,21:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Tena Hatvalić
 
7. kolo (4. ožujka 2018.)
20. OK DON BOSCO - OK FORESTA 2:0 (25:19,25:12)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Alka Bešker     zapisničar: Azra Šarčević
 
8. kolo (4. ožujka 2018.)
24. OK FORESTA - OK DINAMO 0:2 (17:25,24:26)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Tena Hatvalić
 
9. kolo (15. travnja 2018.)
25. OK FORESTA - OK MEDVEŠČAK 1:2 (15:25,25:17,13:15)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Petra Vizner
 
10. kolo (15. travnja 2018.)
30. HAOK MLADOST - OK FORESTA 2:0 (25:21,25:15)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
 
    zadnja promjena: 6. srpnja 2018., 9,16
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se