Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
HAOK MLADOST
  Klub: HAOK MLADOST
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Josipa Kovačević 099/ 4800 009
 
Prvenstvo Zagreba - mlađe kadetkinje
1. kolo (22. listopada 2017.)
3. HAOK MLADOST - OK FENIKS 2:0 (25:4,25:4)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Dominik Hamer     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
2. kolo (22. listopada 2017.)
11. HAOK AKADEMIČAR - HAOK MLADOST 0:2 (1:25,6:25)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Antica Nižić
 
3. kolo (12. studenog 2017.)
14. HAOK MLADOST - OK FORESTA 2:0 (25:20,25:6)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Anja Toplek
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
24. HAOK DUBRAVA - HAOK MLADOST 0:2 (12:25,7:25)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Azra Šarčević
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
25. HAOK MLADOST - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:16,25:15)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Martina Josić
 
6. kolo (17. prosinca 2017.)
36. HAOK MLADOST - 0 -
7. kolo (17. prosinca 2017.)
38. OK NOVI ZAGREB - HAOK MLADOST 0:2 (7:25,10:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Antica Nižić
 
8. kolo (17. prosinca 2017.)
47. HAOK MLADOST - OK DINAMO 2:0 (25:23,25:12)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Paula Krmpotić
 
9. kolo (11. veljače 2018.)
51. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST 0:2 (21:25,11:25)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Antica Nižić
 
10. kolo (11. veljače 2018.)
58. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 2:1 (17:25,25:18,15:8)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Ivana Pjevač     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
11. kolo (11. veljače 2018.)
64. OK MULTIBIBUS - HAOK MLADOST 0:2 (7:25,6:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Viktorija Knezović
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
1. HAOK MLADOST - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:16,25:15)
2. kolo
6. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 2:1 (17:25,25:18,15:8)
3. kolo
8. OK DON BOSCO - HAOK MLADOST 0:2 (21:25,11:25)
4. kolo
11. HAOK MLADOST - OK DINAMO 2:0 (25:23,25:12)
5. kolo
15. OK FORESTA - HAOK MLADOST 0:2 (20:25,6:25)
6. kolo (4. ožujka 2018.)
16. OK MEDVEŠČAK - HAOK MLADOST 0:2 (19:25,14:25)
1. sudac: Branimir Kompes     2. sudac: Ivana Pjevač        
 
7. kolo (4. ožujka 2018.)
21. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:2 (17:25,19:25)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Viktorija Knezović
 
8. kolo (4. ožujka 2018.)
23. HAOK MLADOST - OK DON BOSCO 2:0 (25:19,25:19)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Alka Bešker
 
9. kolo (15. travnja 2018.)
26. OK DINAMO - HAOK MLADOST 0:2 (9:25,15:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Paula Krmpotić
 
10. kolo (15. travnja 2018.)
30. HAOK MLADOST - OK FORESTA 2:0 (25:21,25:15)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
 
    zadnja promjena: 6. srpnja 2018., 9,16
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se