Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
Prvenstvo Zagreba - mlađe kadetkinje
1. kolo (22. listopada 2017.)
5. OK NOVI ZAGREB - OK OLIMPIK 0:2 (9:25,11:25)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Ivana Pjevač        
 
2. kolo (22. listopada 2017.)
8. OK OLIMPIK - OK DINAMO 2:1 (25:18,24:26,15:11)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Dominik Hamer
 
3. kolo (12. studenog 2017.)
18. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK 1:2 (23:25,25:19,8:15)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Anja Toplek     zapisničar: Azra Šarčević
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
19. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK 0:2 (13:25,17:25)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Anja Toplek
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
30. OK OLIMPIK - OK MULTIBIBUS 2:0 (25:12,25:5)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Martina Josić
 
6. kolo (17. prosinca 2017.)
32. OK FENIKS - OK OLIMPIK 0:2 (9:25,11:25)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Eva Hoyt-Nikolić     zapisničar: Neven Marković
 
7. kolo (17. prosinca 2017.)
41. OK OLIMPIK - HAOK AKADEMIČAR 2:0 (25:3,25:5)
1. sudac: Lucija Prižmić     2. sudac: Dragica Posavec     zapisničar: Martina Josić
 
8. kolo (17. prosinca 2017.)
45. OK FORESTA - OK OLIMPIK 1:2 (25:17,2:25,6:15)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Neven Marković     zapisničar: Eva Hoyt-Nikolić
 
9. kolo (11. veljače 2018.)
52. OK OLIMPIK - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:10,25:8)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Nives Dilberović
 
10. kolo (11. veljače 2018.)
58. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 2:1 (17:25,25:18,15:8)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Ivana Pjevač     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
11. kolo (11. veljače 2018.)
63. OK OLIMPIK - 0 -
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
2. OK OLIMPIK - OK FORESTA 2:1 (17:25,25:2,15:6)
2. kolo
6. HAOK MLADOST - OK OLIMPIK 2:1 (17:25,25:18,15:8)
3. kolo
7. OK OLIMPIK - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:13,25:17)
4. kolo
12. OK OLIMPIK - OK DON BOSCO 2:1 (25:23,19:25,15:8)
5. kolo
14. OK DINAMO - OK OLIMPIK 1:2 (18:25,26:24,11:15)
6. kolo (4. ožujka 2018.)
17. OK FORESTA - OK OLIMPIK 0:2 (17:25,21:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Tena Hatvalić
 
7. kolo (4. ožujka 2018.)
21. OK OLIMPIK - HAOK MLADOST 0:2 (17:25,19:25)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Viktorija Knezović
 
8. kolo (4. ožujka 2018.)
22. OK MEDVEŠČAK - OK OLIMPIK 0:2 (24:26,21:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Branimir Kompes     zapisničar: Ivana Pjevač
 
9. kolo (15. travnja 2018.)
27. OK DON BOSCO - OK OLIMPIK 2:0 (25:21,25:19)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Petra Vizner
 
10. kolo (15. travnja 2018.)
29. OK OLIMPIK - OK DINAMO 2:0 (25:16,25:14)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Antica Nižić
 
 
    zadnja promjena: 6. srpnja 2018., 9,16
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se