Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK OLIMPIK 7
  Klub: OK OLIMPIK
Kategorija: najmlađe kadetkinje U13
Spol: žene
Odgovorna osoba: Dejan Blažek - tajnik kluba, 095 8346 683,
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Skupina C
1. kolo (1. listopada 2017.)
2. OK KARLOVAC - OK OLIMPIK 7 1:2 (9:15,15:8,12:15)
1. sudac: Fran Rukavina                
 
2. kolo (1. listopada 2017.)
5. OK OLIMPIK 7 - OK OLIMPIK 4 3:0 (15:8,15:9,15:11)
1. sudac: Petra Vizner                
 
3. kolo (1. listopada 2017.)
9. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 7 2:1 (10:15,15:6,15:10)
1. sudac: Fran Rukavina                
 
4. kolo (26. studenog 2017.)
10. OK MEDVEŠČAK 3 - OK OLIMPIK 7 1:2 (8:15,15:10,7:15)
1. sudac: Alka Bešker                
 
5. kolo (26. studenog 2017.)
15. OK OLIMPIK 7 - OK DINAMO 7 3:0 (15:2,15:5,15:9)
1. sudac: Alka Bešker                
 
2. zagrebačka liga - najmlađe kadetkinje U13
Plasman od 1. do 8. mjesta
1. kolo
3. OK DINAMO 3 - OK OLIMPIK 7 2:1 (10:15,15:6,15:10)
2. kolo (21. siječnja 2018.)
6. OK OLIMPIK 7 - OK DINAMO 2 0:3 (7:15,12:15,11:15)
1. sudac: Alka Bešker                
 
3. kolo (21. siječnja 2018.)
12. OK DINAMO 8 - OK OLIMPIK 7 2:1 (15:14,15:5,11:15)
1. sudac: Alka Bešker                
 
4. kolo (11. ožujka 2018.)
13. OK MEDVEŠČAK 2 - OK OLIMPIK 7 2:1 (15:6,7:15,15:12)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
5. kolo (11. ožujka 2018.)
20. OK OLIMPIK 7 - ŽOK TOPLICE 2:1 (14:15,15:11,15:11)
1. sudac: Paula Krmpotić                
 
6. kolo (8. travnja 2018.)
22. OK OLIMPIK 2 - OK OLIMPIK 7 2:1 (15:7,15:11,14:15)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
7. kolo (8. travnja 2018.)
27. OK OLIMPIK 7 - OK OLIMPIK 3 1:2 (5:15,10:15,15:6)
1. sudac: Nives Dilberović                
 
 
    zadnja promjena: 10. lipnja 2018., 22,11
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se