Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: mlađe kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Prvenstvo Zagreba - mlađe kadetkinje
1. kolo (22. listopada 2017.)
6. OK DINAMO - OK DON BOSCO 1:2 (17:25,25:22,12:15)
1. sudac: Dominik Hamer     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Antica Nižić
 
2. kolo (22. listopada 2017.)
8. OK OLIMPIK - OK DINAMO 2:1 (25:18,24:26,15:11)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Dominik Hamer
 
3. kolo (12. studenog 2017.)
17. OK DINAMO - OK MULTIBIBUS 2:0 (25:9,25:9)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Viktorija Knezović        
 
4. kolo (12. studenog 2017.)
21. OK FENIKS - OK DINAMO 0:2 (9:25,7:25)
1. sudac: Tena Hatvalić     2. sudac: Ivana Pjevač     zapisničar: Ana Ivanković
 
5. kolo (12. studenog 2017.)
28. OK DINAMO - HAOK AKADEMIČAR 2:0 (25:5,25:1)
1. sudac: Viktorija Knezović     2. sudac: Paula Krmpotić        
 
6. kolo (17. prosinca 2017.)
34. OK FORESTA - OK DINAMO 2:0 (25:23,25:17)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Anja Toplek
 
7. kolo (17. prosinca 2017.)
39. OK DINAMO - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:19,25:14)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Neven Marković     zapisničar: Eva Hoyt-Nikolić
 
8. kolo (17. prosinca 2017.)
47. HAOK MLADOST - OK DINAMO 2:0 (25:23,25:12)
1. sudac: Anja Toplek     2. sudac: Antica Nižić     zapisničar: Paula Krmpotić
 
9. kolo (11. veljače 2018.)
50. OK DINAMO - 0 -
10. kolo (11. veljače 2018.)
60. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:2 (13:25,6:25)
1. sudac: Lucija Prižmić     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Petra Vizner
 
11. kolo (11. veljače 2018.)
61. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:19,25:15)
1. sudac: Petra Vizner     2. sudac: Lucija Prižmić     zapisničar: Martina Josić
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
3. OK DON BOSCO - OK DINAMO 2:1 (25:17,22:25,15:12)
2. kolo
4. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 0:2 (19:25,15:25)
3. kolo
9. OK DINAMO - OK FORESTA 0:2 (23:25,17:25)
4. kolo
11. HAOK MLADOST - OK DINAMO 2:0 (25:23,25:12)
5. kolo
14. OK DINAMO - OK OLIMPIK 1:2 (18:25,26:24,11:15)
6. kolo (4. ožujka 2018.)
18. OK DINAMO - OK DON BOSCO 0:2 (22:25,20:25)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Viktorija Knezović     zapisničar: Alka Bešker
 
7. kolo (4. ožujka 2018.)
19. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 0:2 (22:25,24:26)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Branimir Kompes
 
8. kolo (4. ožujka 2018.)
24. OK FORESTA - OK DINAMO 0:2 (17:25,24:26)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Tena Hatvalić
 
9. kolo (15. travnja 2018.)
26. OK DINAMO - HAOK MLADOST 0:2 (9:25,15:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Martina Josić     zapisničar: Paula Krmpotić
 
10. kolo (15. travnja 2018.)
29. OK OLIMPIK - OK DINAMO 2:0 (25:16,25:14)
1. sudac: Martina Josić     2. sudac: Paula Krmpotić     zapisničar: Antica Nižić
 
 
    zadnja promjena: 6. srpnja 2018., 9,16
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se