Zagrebački odbojkaški savez
   
 
Odbojkaški kamp Poreč
 
HealthCard
EKIPE  
 
OK DINAMO
  Klub: OK DINAMO
Kategorija: kadetkinje
Spol: žene
Odgovorna osoba: Nino Matjačić
 
Prvenstvo Zagreba - kadetkinje
1. kolo (29. listopada 2017.)
2. OK MULTIBIBUS - OK DINAMO 0:2 (7:25,13:25)
1. sudac: Maja Bibić     2. sudac: Neven Marković     zapisničar: Anamarija Kezerić
 
2. kolo (29. listopada 2017.)
11. OK DINAMO - HAOK MLADOST 1:2 (25:23,23:25,10:15)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Aleksandra Lipić     zapisničar: Mila Erak
 
3. kolo (29. listopada 2017.)
15. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 0:2 (17:25,13:25)
1. sudac: Antica Nižić     2. sudac: Petra Vizner     zapisničar: Dragica Posavec
 
4. kolo (10. prosinca 2017.)
22. OK DINAMO - OK OLIMPIK 2:0 (25:14,26:24)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Paula Krmpotić
 
5. kolo (10. prosinca 2017.)
28. HAOK AKADEMIČAR - OK DINAMO 0:2 (7:25,5:25)
1. sudac: Dragica Posavec     2. sudac: Nina Rendulić     zapisničar: Antica Nižić
 
6. kolo (10. prosinca 2017.)
33. OK DINAMO - OK FENIKS 2:0 (25:13,25:19)
1. sudac: Dragica Posavec     2. sudac: Nina Rendulić     zapisničar: Antica Nižić
 
7. kolo (4. veljače 2018.)
41. OK NOVI ZAGREB - OK DINAMO 0:2 (7:25,5:25)
1. sudac: Paula Krmpotić     2. sudac: Mila Erak     zapisničar: Fran Rukavina
 
8. kolo (4. veljače 2018.)
44. OK DINAMO - OK DON BOSCO 2:0 (25:22,25:13)
1. sudac: Azra Šarčević     2. sudac: Tena Hatvalić     zapisničar: Aleksandra Lipić
 
9. kolo (4. veljače 2018.)
54. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 0:2 (22:25,12:25)
1. sudac: Mila Erak     2. sudac: Fran Rukavina     zapisničar: Paula Krmpotić
 
10. kolo (25. veljače 2018.)
55. 0 - OK DINAMO -
11. kolo (25. veljače 2018.)
66. OK DINAMO - OK FORESTA 2:0 (25:11,25:18)
1. sudac: Aleksandra Lipić     2. sudac: Nives Dilberović     zapisničar: Antica Nižić
 
Plasman od 1. do 6. mjesta
1. kolo
2. OK DINAMO - OK DON BOSCO 2:0 (25:22,25:13)
2. kolo
6. HAOK MLADOST - OK DINAMO 2:1 (23:25,25:23,15:10)
3. kolo
7. OK DINAMO - HAOK DUBRAVA 2:0 (25:22,25:12)
4. kolo
12. OK DINAMO - OK MEDVEŠČAK 2:0 (25:17,25:13)
5. kolo
14. OK OLIMPIK - OK DINAMO 0:2 (14:25,24:26)
6. kolo (25. ožujka 2018.)
17. OK DON BOSCO - OK DINAMO 2:1 (22:25,25:10,15:12)
1. sudac: Alka Bešker     2. sudac: Fran Rukavina        
 
7. kolo (25. ožujka 2018.)
21. OK DINAMO - HAOK MLADOST 0:2 (14:25,12:25)
1. sudac: Borna Maršanić     2. sudac: Lucija Prižmić     zapisničar: Ivana Pjevač
 
8. kolo (25. ožujka 2018.)
22. HAOK DUBRAVA - OK DINAMO 0:2 (15:25,17:25)
1. sudac: Ana Ivanković     2. sudac: Azra Šarčević     zapisničar: Anamarija Kezerić
 
9. kolo (22. travnja 2018.)
27. OK MEDVEŠČAK - OK DINAMO 0:2 (13:25,20:25)
1. sudac: Fran Rukavina     2. sudac: Alka Bešker        
 
10. kolo (22. travnja 2018.)
29. OK DINAMO - OK OLIMPIK 0:2 (21:25,20:25)
1. sudac: Ivana Pjevač     2. sudac: Ana Ivanković        
 
 
    zadnja promjena: 6. srpnja 2018., 9,16
Ovo web-sjedište koristi tehnologiju "kolačića" (eng. cookie) za poboljšanu funkcionalnost stranica te za povezivanje stranica s Facebookom. Više informacija možete saznati ovdje. Slažem se